5.ua

Охоронці Азарова побили опозиціонерку [відео]

  Фракція ”Батьківщина” звернулася до Генпрокуратури з вимогою терміново відреагувати на побиття народного депутата Ольги Сікори охороною прем`єр-міністра. Окрему заяву до правоохоронців готує і сама постраждала.

  У Раді вона показала журналістам синці. Народна обраниця розповіла, що інцидент трапився ще 10 вересня, під час відвідування Миколою Азаровим підприємства "Карпатнафтохім". Ольга Сікора заявила, що її запросили на захід керівники заводу, але охоронці прем'єра вимагали від неї піти, і насильно виштовхали. Раніше один з представників Держслужби охорони заявив: депутат сама завдала удар йому в обличчя під час виконання службових обов'язків. Народна обраниця це заперечує.

  Ольга Сікора, народний депутат, "Батьківщина": «Представник, так би мовити, охорони, зловив мене за руки і почав виштовхувати мене з території заводу. Він примінив до мене грубу фізичну силу. Він кричав до мене нецензурною лайкою. На що, безперечно, мені прийшлося дати йому ляпаса».

  Володимир Макеєнко, голова регламентного комітету ВР: «Ті події, які відбулися – де? Здається, в Івано-Франківській області – ну, я їх не бачив. Для цього треба не через засоби масової інформації звертатися, а звернутися до регламентного комітету... Ну да, це дійсно, кожну жінку не прикрашає».

   

  Попередній матеріал
  Лідера ісламістів Бангладеш стратять за злочини 40-літньої давності
  Наступний матеріал
  ВРУ включила безпритульних до списку виборців
  Теги:
  Loading...