5.ua

Оголошений у міжнародний розшук Янукович вірить, що Крим повернуть Україні

  Усунений президент Віктор Янукович дав інтерв"ю російському телеканалу НТВ та міжнародному агенству AP.

  Янукович заявив, мовляв, сподівається на переговори з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб повернути регіон, який був окупований у березні. Назвав анексію Криму "трагедією" і зазначив, що сам би цього не допустив.

  Він традиційно нарік чинну українську владу незаконною та обвинуватив її в розвалі держави. Вже послідовно заявив, що Україна не повинна підписувати асоціацію з ЄЄ, пообіцяв повернутися і закликав федералізувати Україну

  Говорячи про лютневі події на Майдані, усунений Президент заявив, що не давав команду застосовувати зброю проти активістів Майдану. «Коли я достатньо часто чув на мою адресу докір з боку наших прихильників про те, що пора вживати рішучих дій щодо Майдану. Я вам скажу, у мене рука не піднімалася це зробити… Мій принцип - жодна влада не варта краплі пролитої крові - я сповідував завжди», - сказав він.

  Нагадаємо, що під час самих подій на Майдані, тодішній виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко особисто заявляв про підписання наказу про застосування зброї. 



  Також у своєму інтерв'ю, яке дав утікач Янукович у Ростові-на-Дону, він визнав, що просив президента Росії Володимира Путіна використати російські війська в Україні. І зробив це, як зізнався, "для захисту громадян України". 

  На початку березня МЗС України назвало це одноосібне звернення усуненого Президента порушенням Конституції, адже подібні заяви обовязково мають бути ратифіковані у Верховній Раді.

  Нагадаємо, Янукович втік з країни після кривавого розстрілу Майдану.

  Пізніше у розпорядженні журналістів з’явилось відео з камер спостереження у володіннях Януковича в Межигір’ї, де відбувалася евакуація накопичених цінностей    А документи, що були знайдені у Межигір'ї стали приводом для журналістських розслідувань

  Генеральна прокуратура порушила 5 кримінальних проваджень проти Януковича.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ не планує направляти до України військових спостерігачів
  Наступний матеріал
  Україна забракувала деякі російські товари
  Теги:
  Loading...