5.ua

ОБСЄ проведе консультації із Верховною Радою

  ОБСЄ планує проводити консультації з Верховною Радою щодо ситуації на Сході. Про це повідомив секретар організації Ламберто Заньєр.


  Сьогодні він прибув з офіційним візитом до Києва. Він запланував зустрічі з представниками української влади. З міністром закордонних справ Андрієм Дещицею Заньєр уже провів переговори. Після їх завершення секретар зазначив: нині гостро постали питання безпеки мирних мешканців, а також підготовки до майбутніх президентських виборів.

  Генеральний секретар ОБСЄ вважає завданням номер один необхідність гарантувати безпеку мирного населення. Зброю з вулиць треба прибрати, вважає він, а також слід звільнити всі адмінбудівлі, згідно з Женевськими домовленостями.

  Але це лише частина великого процесу перетворень в Україні, вважає Ламберто Заньєр. ОБСЄ підтримує президентські вибори 25 травня, однак потрібно також створити сприятливі умови для голосування. Для цього організація проводитиме консультації з Радою, яку слід максимально залучити до процесу відновлення довіри народу до влади.
  Попередній матеріал
  Дебати кандидатів у президенти розпочинаються сьогодні
  Наступний матеріал
  Франція засудила сепаратистський "референдум" на Сході України
  Теги:
  Loading...