5.ua

ОБСЄ очікує на розслідування нападів на журналістів в Україні [відео]

  Про це на міністерській зустрічі ОБСЄ у Києві заявила представник організації з питань свободи ЗМІ, Дунья Міятович. Нагадаємо, під час розгонів протестів в українській столиці постраждали понад півсотні журналістів. Серед них – і чимало співробітників іноземних ЗМІ. Водночас, у громадському русі «Стоп цензурі» звернулися до ОБСЄ із закликом створити моніторингову групу спостерігачів для місії в Україні.

  Дунья Міятович, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ: «Я та мої колеги були дуже занепокоєні тим, що відбувалося тут, зокрема – у подіях, які сталися у п'ятницю, на вихідних і потім у понеділок. Я дуже сподіваюся, що всі журналісти, яких побили та атакували, що вони почуваються добре, одужують. Я також почула, що багато з них вже повернулися на вулиці висвітлювати події».

  Оксана Романюк, активіст руху «Стоп цензурі»: «Зараз журналісти в Україні мають працювати у касках та жилетах. Щодня ми роздаємо близько 200 жакетів, і попит є дуже великим. 52 журналісти були побиті під час мирних протестів в Україні з 29 листопада по 1 грудня».

  Попередній матеріал
  «УДАР» складає список чиновників, які протидіяли Євромайдану
  Наступний матеріал
  ЦВК зняла з виборів єдиного кандидата від опозиції по 94-му окрузі
  Теги:
  Loading...