Обшук в кабінеті першого заступника міністра юстиції

  Обшук у міністерському кабінеті. Слідчі Генпрокуратури наприкінці робочого дня обшукали службовий кабінет першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, який водночас є зятем голови Верховного Суду Василя Онопенка, колишнього голови Української соціал-демократичної партії України.
  Саме вона сьогодні і оприлюднила повідомлення про те, що у кабінеті Корнійчука слідчі прокуратури вилучили документи, офісну техніку та опечатали сейф. Самого господаря кабунету Євгена Корнійчука на місці не було - він зліг на лікарняний. Народні депутати від БЮТу, які прибули на місце події, назвали такі дії Генпрокуратури "політично заангажованими", пояснивши, що слідчі начебто шукають фальшивий документ, який вийшов зі стін відомства.

  Пояснити, в рамках якої саме справи було проведено обшук правоохоронці відмовилися. А от Українська соціал-демократична партія, яка встала на захист заступника міністра юстиції, пов`язала дії слідчих з кримінальною справою, яка стосується юридичної компаніії "Магістр і Партнери", заснованої Корнійчуком.

  Нагадаємо, за даними видання "Українська правда", саме цій фірмі - підконтрольний Уряду "Нафтогаз України" погодився сплачувати за юридичні послуги близько 30 мільйонів гривень на рік. А сам Корнійчук визнав, що особисто привів до "Нафтогазу" консультантів заснованої ним фірми.
  Попередній матеріал
  Обнародованы зверства коммунистов в Черновцах
  Наступний матеріал
  Вінський заявляє про політичні переслідування
  Теги:
  Loading...