О.Мороз:Соціалістична партія України працює на недостатньому рівні

  Соціалістична партія України, яку очолює О.Мороз, працює на недостатньому рівні, тому що вони зменшили свою присутність в інформаційному просторі із засобами місцевих ЗМІ(газети, радіо) тощо. Також втратили членство в соцінтерні, через неорганізованість.

  «Ми можливо не досить донесли суспільству, громадянству нашу позицію по ключових проблемах котрі сьогодні хвилюють людей. Хоч треба сказати, що не було такої події, не було такого кроку влади який не був відслідкований політ виконкомом, секретаріатом, мною, зокрема як почесним головою, не зроблені були коментарі відповідні видозви, чи то стосується адміністративної реформи, податкової, пенсійної, земельної, реформи виборчої системи, конституційної і так далі. При чому, наші оцінки були і гострі і радикальні»

   

  Водночас ми давали пропозиції як вийти з тієї чи іншої ситуації, щоб це було краще для суспільства», заявив Олександр Мороз, почесний Голова Соціалістичної партії України в ефірі «5 каналу»

   

   

  «В будь-якому разі, з огляду на всі ті речі, з’їзди прийнявши постанову про звітний період у продовж останнього року дав задовільну оцінку роботі керівним структурам партії. І це власне було одним із мотивів міняти керівництво у партії» - додав він.

  Попередній матеріал
  Масові заворушення у мігрантському районі Лондона
  Наступний матеріал
  Міжнародний фестиваль аеростатів на Дніпропетровщині [відео]
  Теги: