gulustan.info

Помічник держсекретаря США відвідала Одесу

  Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд 8 червня здійснила робочий візит до Одеси. Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА, пише "Інтерфакс-Україна".


  Як повідомляється, під час візиту, дипломат зустрілася з мером Одеси Геннадієм Трухановим, главами Одеської та Дніпропетровської облдержадміністрацій Ігорем Палицею та Ігорем Коломойським. В рамках зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію в Україні в цілому і одеському регіоні зокрема.

  "Для мене дуже приємно відвідати Одесу, бо саме це місце має важливе значення для України", - зазначила помічник держсекретаря США.

  У свою чергу глава Одеської ОДА запевнив, що "ситуація в регіоні спокійна і контрольована, a сепаратистські настрої практично відсутні".

  Сторони зійшлися на думці, що після обрання нового президента України, "держава отримала шанс на побудову сучасної та безпечної країни".

  "Серед ключових питань, що цікавлять помічника держсекретаря США Нуланд, були подальші плани розвитку Одещини, якими способами влада планує боротися з корупцією і чим, у такому разі, може допомогти центральна влада", - сказано у повідомленні прес-служби ОДА.

  Палиця висловив упевненість в тому, що "корупція буде подолана на місцевому рівні" і підкреслив, що "Одеса відкрита для інвестицій".

  "Співпраця з іноземними інвесторами буде проходити в рамках правового поля. На національному рівні все має змінитися з приходом нового президента", - сказав він.
  Попередній матеріал
  У Краматорську відбувся артобстріл
  Наступний матеріал
  На Сході і Півдні України сьогодні - град і шквали
  Теги:
  Loading...