Нуланд: На створення в Україні технічного уряду для виходу з кризи розраховують США

  На створення в Україні технічного уряду для виходу з кризи - розраховують Сполучені Штати. Про це на прес-конференції у Києві заявила заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд.

   

  І зазначила: це питання разом із необхідністю конституційної та виборчої реформ - обговорювала на учорашніх зустрічах з Віктором Януковичем і представниками української опозиції. За її словами, найважливіше натепер - дати українцям упевненість у тому, що влада захищатиме права людини та розв’яже протистояння без насильства. За словами Нуланд, Сполучені Штати провадять прозору політику щодо України та готові фінансово підтримати Київ, але лише за умови проведення реформ.

  Вікторія Нуланд, заступник держсекретаря США: «Деескалація конфлікту, вирішення ситуації без насилля - це головне питання для Сполучених Штатів. Наступне питання - це підтримка тих представників української системи, які працюють над змінами до конституції, які будуть необхідні для створення технічного, тимчасового уряду. Повторю. ніхто - ні МВФ, ні Євросоюз не надаватимуть економічної підтримки не реформованій Україні. Ми віримо, що і досі можливо повернутися до демократичних цінностей».

  Попередній матеріал
  Позачергове засідання ВР може відбутися уже наступного тижня
  Наступний матеріал
  За лічені хвилини у Сочі розпочнеться церемонія відкриття Олімпіади
  Теги:
  Loading...