НСНУ висунув БЮТу умови збереження коаліції

  Тиждень лишився до того часу, коли парламентська коаліція може офіційно припинити своє існування. Тим часом нашоукраїнці мають намір іти в народ - шукати причини коаліційної кризи. Вони вважають, що партійні організації БЮТу регіонах не згодні із поведінкою своїх колег у Парламенті. Таке заявив лідер "Нашої України" В`ячеслав Кириленко після зустрічі з керівниками обласних організацій партії.
  За його словами, в регіонах, де найбільше підтримують помаранчевих, здивовані спільним голосуванням БЮТу із Партією регіонів. Тому "Наша Україна" ініціюватиме проведення зборів депутатів місцевих рад для обговорення поточної політичної ситуації в країні. Пропрезидентська сила висунула до БЮТу 2 вимоги - вони повністю збігаються з позицією Президента. Йдеться про узгоджену позицію щодо російсько-грузинського конфлікту та скасування законопроектів, ухвалених цього тижня Парламентом. У разі якщо БЮТ погодиться - "Наша Україна" закликає провести публічну раду коаліції. І запросити туди спікера Парламенту та главу Уряду. В`ячеслав Кириленко також заявив - міністри, обрані до Уряду за квотою "Нашої України", і надалі виконуватимуть свої обов`язки.

  В`ячеслав Кириленко, лідер НСНУ: "Наші міністри будуть виконувати свої державні обов`язки у штатному режимі. Тому що вони відповідальні люди, а Уряд цей буде існувати доти, поки не буде створена нова коаліція БЮТу і Партії регіонів або доти допоки не будуть завершені дострокові парламентські вибори. До того моменту всі будуть працювати в Уряді. Якщо БЮТ уже готовий відправляти наших міністрів у відставку, то для нас це не новина, ми до цього готові".

  ***

  Зображення з архіву.
  Попередній матеріал
  Тимошенко закликала Ющенка врятувати коаліцію
  Наступний матеріал
  Обвал скель у Єгипті - щонайменше 31 людина загинула
  Теги:
  Loading...