Фото Андрія Кравченка

Новий Кабмін має побороти корупцію - мінфін США

  У відомстві США наголосили, що протягом останніх півтора року в Україні досягнуто "значного прогресу" в реалізації програми МВФ

  Новий уряд України має боротися з хабарництвом і співпрацювати з Міжнародним валютним фондом для подальшого проведення реформ. Про це заявив офіційний представник міністерства фінансів США, пише Deutsche Welle.

  "В Україні потрібно викорінювати корупцію. І це - завдання для будь-якого новосформованого Кабінету міністрів", - відзначили в мінфіні США.

  На думку представника фінансового відомства США, протягом останніх півтора року в Україні досягнуто "значного прогресу" в реалізації програми Міжнародного валютного фонду, попри непрості обставини.

  "Вкрай важливо, щоб прогрес продовжувався і надалі, щоб МВФ і Україна тісно співпрацювали, а Україна здійснювала кроки для подальшого викорінення корупції та реалізації структурних реформ. Слід також вживати заходів для стабілізації макроекономічної ситуації", - заявив офіційний представник американського Мінфіну.

  Нагадаємо, як повідомляв 5.ua, 10 квітня прем'єр Арсеній Яценюк заявив про рішення піти у відставку. Вночі, 13 квітня, лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що кандидат у прем'єри і склад уряду вже узгоджені.

  Попередній матеріал
  У ЗМІ з'явилася інформація про можливий склад майбутнього уряду
  Наступний матеріал
  На Маріупольському напрямку бойовики, окрім мінометів, застосовують БМП та снайперів - штаб АТО
  Теги:
  Loading...