5.ua

Нового голову Вищого адмінсуду України спробують обрати наступного тижня

  Вищий адміністративний суд України не зміг обрати собі нового голову - жоден з кандидатів не набрав достатньої кількості голосів. Як повідомляє прес-служба Люстраційного комітету, нове голосування за це призначення відбудеться 16 червня.


  Участь у засіданні суду взяли представники громадськості, зокрема представники "Самооборони", "Правого сектору" та Люстраційного комітету (ЛК).

  Раніше голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв наголошував, що для суспільства є неприйнятним обрання головою ВАСУ людини з команди екс-президента Віктора Януковича - Миколи Кобилянського, який на цей час є головою Ради суддів адміністративних судів.

  "Втім пан Кобилянський  брав участь у голосуванні і навіть вийшов у другий тур разом з секретарем четвертої судової палати ВАСУ Олександром Нечитайлом. Однак, під час другого етапу голосування жоден з кандидатів не набрав більшості голосів (у зборах взяло участь 76 суддів)", - зазначили у прес-службі ЛК.

  "Суддям Вищого адмінсуду явно бракує зустрічей з нами. Жодний з кандидатів на голову не набрав достатньо голосів. Хороша новина у тому, що головою не стала людина Януковича Микола Кобилянський. Погана - що у понеділок треба знову збиратися контролювати вибори голови головного суду у суперечках держави з громадянином", - зазначив на своїй сторінці у Facebook Соболєв.

  Як відомо, у квітні збори суддів ВАСУ відклали обрання голови після того як будівлю суду пікетували  представники самооборони та громадськості.
  Попередній матеріал
  МВС: Кордон з Росією буде перекрито
  Наступний матеріал
  В школах будуть нові підручники замість старих