Фото dailytalking.ru

Новодворська: Проросійські мітинги в Україні закінчаться тільки разом з Росією

  Російська правозахисниця і дисидент Валерія Новодворська впевнена, що проросійські мітинги на Сході України почалися після прямої вказівки Кремля.

  "Не хотілося б вас засмучувати, але скажу правду: Проросійські мітинги в Україні закінчаться тільки разом з Росією. Але, озираючись навколо, я розумію: Росія кінчатися не збирається. І мінятися не збирається. … Не сумнівайтеся: при першій же можливості, коли в Кремлі зрозуміють, що це буде коштувати дешево, Росія займеться південно-східною Україною всерйоз", - сказала Новодворська в інтерв‘ю Gordonua.com.

  За словами правозахисниці, ніяких проросійських мітингів в Україні не було, поки не надійшло вказівки із Кремля. І в тому числі Крим 23 року не звертався ні в ООН, ні в ОБСЄ, і не просив міжнародні організації його захистити, відмічає Новодворська.

  "Звідки саме зараз пішли ці настрої? Звідки взявся цей котячий концерт, цей шабаш відьом? Просто над цим попрацювала Росія - джерело усіляких бід, провокацій і занепокоєнь. Спеціалізація Кремля - ​​розпалювання громадянської війни на території чужих держав", - впевнена дисидентка.

  За її словами, зараз у Росії запустили новину, що в Україні почалися політичні репресії. "Ваші південно-східні колорадські жуки з георгіївськими стрічками - дуже боягузливі товариші, вони вже зрозуміли, що Путін зі своїми танками поки далеко, а в'язниця - вже поряд. Ось нехай зрозуміють і стихнуть", - підкреслила Новодворська.

  Вона також відмітила, що Росія активно просуває в Україні план регіоналізації . "Це план поетапного розчленування України. Політична та економічна влада йде в регіони, з центральною владою в Києві припиняються практично всі відносини. А це означає, що все переходить під контроль Росії. В українських регіонах почнуть видавати російські паспорти і готувати так зване"мирне приєднання" через " референдум ", - відмітила політик, додавши, що на регіоналізацію ні в якому разі не можна погоджуватися, і потрібно пояснити це Заходу, який "взагалі нічого не розуміє з того, що відбувається і з Путіним, і з Росією".

  Попередній матеріал
  Міндоходів і зборів планує звільнити кримчан від оподаткування
  Наступний матеріал
  МЗС: колекція скіфського золота з кримських музеїв повернеться до України