5.ua

Нове керівництво Дніпропетровської ОДА: ми люди багаті, тому відмовимося від службових авто і зарплат

  Про це заявив сьогодні у Дніпропетровську заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов.  За його словами, частину службових авто ОДА виставлять на аукціон

  "Наступного тижня керівник спецавтопарку представить концепцію, яким чином чиновники можуть відмовитися від автомобілів, але при цьому не паралізувати діяльність структури. Ми люди багаті, тому відмовимося від службових авт і зарплат. Ці авта ми або виставимо на аукціон, або передамо в дитячі установи», – сказав Борис Філатов.
   
  Він також представив чотири основні завдання роботи нової команди обласної влади: збереження суверенітету та територіальної цілісності України, стабілізація соціальної та економічної ситуації на Дніпропетровщині, формування прозорих «правил гри» та усунення цензури, а також проведення чесних виборів президента України.  За словами посадовця, завдання встановити «нові правила гри» передбачає кадрові зміни в регіоні, наразі ведуться консультації з усіма політичними силами, з бізнес-колами, лідерами громадської думки тощо.
   

  За повідомленням Радіо Свобода

  Попередній матеріал
  Вулиці у Криму разом із козаками патрулюють сербські партизани
  Наступний матеріал
  У Києві пікетували посольство Росії
  Теги:
  Loading...