Німеччина відмовляється надавати матеріали про інцидент з Луценком

  Німеччина не чекає на українських слідчих. Прокуратура Франкфурта-на-Майні - відмовила у зустрічі Нестору Шуфричу, голові парламентської комісії, яка розслідує інцидент з Юрієм Луценком.
  Жодної інформації - крім тої, яку вже передали українській стороні - німці не даватимуть. А через це - не бачать доцільності у зустрічі з українськими слідчими. Про це йдеться у листі прокурора Клауде, текст якого має видання "Комерсант-Україна". Натомість, член парламентської комісії Михайло Чечетов запевняє: візит Шуфрича відклали лише через організаційні проблеми.

  Михайло Чечетов, член ТСК: "Согласовывается организационнная сторона, чтобы всех застать и со всеми, в максимально короткий срок повстречаться, взять материалы и поехать в Киев. Поэтому увязка идет во времени. Вопрос будет ставится ребром: если они считают, что наша делигация и Луценко святые и абсолютно невиноваты, поэтому за то, что немецкая сторона опозорила Украину, нанесла ущерб репутации Украины на весь мир, поэтому пускай они тогда публично извиняются. А если они извинятся не хотят, тогда пусть дадут нам все документы, Шуфрич привезет, тогда мы морально-этическую оценку дадим здесь в Украине. Поэтому пускай извиняються или дают документы".
  Попередній матеріал
  Кутюрьє Кристіан Лакруа оголосив себе банкрутом
  Наступний матеріал
  Трирічна дівчинка застрелила молодшого брата
  Теги:
  Loading...