Засідання комітету ВР
Засідання комітету ВР 5 канал

"Ніякого апокаліпсису": комітет ВР підтримав запровадження воєнного стану – включення

Засідання довго не розпочиналося, адже нардепи чекали, поки в стінах парламенту з'явиться офіційний указ, підписаний Президентом

Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО про запровадження воєнного стану в Україні. Відповідний законопроект одноголосно підтримали на засіданні профільного комітету. Далі його мають підтримати депутати в сесійній залі парламенту. За перебігом подій стежила журналістка "5 каналу" Анна Мірошниченко.

Є попередня інформація, що до сесійної ради погодилися сьогодні прибути 294 народних обранці. Комітет національної безпеки та оборони рекомендував Верховній Раді підтримати ініціативу про запровадження воєнного стану.

Довго не розпочиналося засідання, адже чекали, поки в стінах парламенту з'явиться офіційний указ, підписаний Президентом. Він складається з кількох пунктів, де чітко прописана, серед іншого, констатація збройної агресії РФ. Також пропонується запровадити воєнний стан від сьогоднішнього дня до 14-ї години 25 січня 2019 року.

Документом регламентується, хто і що має роботи – яку функцію на себе беруть дипломати, Міноборони та Генштаб, СБУ, які мають бути невідкладні дії тощо. Члені профільного комітету майже не критикували цього указу. Деякі зауваження були хіба що у представників "Самопомочі" – вони цікавилися, чому саме на 60 діб пропонується запровадити воєнний стан або чому він має діяти на всій території України.

Що конкретно говорили на засіданні – дивіться у відео.

Попередній матеріал
"Ощадбанк" виграв у РФ у міжнародному суді $1,3 млрд компенсації збитків через анексію Криму
Наступний матеріал
Поліція попереджає про небезпеку від погіршення погодних умов в Україні
Loading...