5.ua

Нідерланди можуть ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС вже у січні – Зеркаль

  Ратифікацію Угоди вирішили підтримати не тільки коаліційні партії парламенту країни, а й Партія зелених

  Парламент Нідерландів може завершити процес ратифікації Угоди про асоціацію України з Європейським союзом вже на початку 2017 року. Про це 22 грудня заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль на прес-конференції , повідомляє "Укрінформ".

  "Учора в парламенті Нідерландів відбулися слухання, на яких виступав прем'єр-міністр Рютте, і на цих слуханнях всі політичні партії заявляли свої позиції щодо подальшого завершення ратифікації Угоди про асоціацію. Наразі я дуже оптимістично налаштована щодо завершення цієї процедури вже в січні", – зазначила Зеркаль.

  Заступник міністра додала, що за результатами вчорашніх слухань про підтримку ратифікації Угоди заявили не тільки коаліційні партії парламенту Нідерландів, а й Партія зелених, яка до неї не входить. "Це фактично розблоковує цю проблему, принаймні у нижній палаті", – пояснила Зеркаль.

  Нагадаємо, 16 грудня уряд Нідерландів схвалив законопроект, необхідний для ратифікації парламентом асоціації України з ЄС. Цей документ ще повинні затвердити Палата представників та Сенат Нідерландів.

  Попередній матеріал
  Росія збирається у 2017 році посилити угруповання військ біля кордонів України
  Наступний матеріал
  Марко Вовчок: ТОП-10 таємниць життя "фатальної жінки"

  Уряд Нідерландів схвалив законопроект для ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС

  Порошенко: Ми відстояли своє щодо ратифікації Угоди Україна-ЄС

  Туск переклав відповідальність за ратифікацію Угоди про асоціацію на Нідерланди

  Нідерланди узгодили із лідерами ЄС ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною