5.ua

Нідерланди готові допомогти Україні відновити Донбас після війни

  21 серпня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Франсом Тіммермансом, який перебуває в Україні з робочим візитом.

  Про це повідомила прес-служба зовнішньо-політичного відомства.

  Як зазанчено у повідомленні, основну увагу під час зустрічі було присвячено ситуації на Донбасі та практичним заходам української сторони та міжнародного співтовариства щодо її врегулювання.

  У цьому зв’язку Тіммерманс наголосив на "готовності Нідерландів надавати сприяння Україні у відбудові інфраструктури Донбасу та сприяти у подоланні гуманітарної кризи в регіоні".

  "Окремо під час переговорів йшлося про взаємодію двох країн з питань європейської інтеграції України, зокрема в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та реалізації другої фази  Плану дій запровадження безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС", - зазначили у МЗС України.

  Глави зовнішньополітичних відомств України та Нідерландів також наголосили на необхідності якомога швидшого розслідування обставин збиття літака Боїнг 777 Малайзійських авіаліній та притягнення до відповідальності винних у цьому терористичному акті.

  Попередній матеріал
  В Україні з початку року ліквідовано 37 конвертаційних центрів
  Наступний матеріал
  РНБО поки що не вважає АТО війною з Росією
  Loading...