5 канал

Необхідно денонсувати великий договір про дружбу з Росією – нардеп

Україна має поставити питання про розірвання дипломатичних стосунків з Російською Федерацією – Іллєнко

На сьогодні необхідно денонсувати великий договір про дружбу з Росією. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив позафракційний народний депутат Вадим Іллєнко. 

"Якщо ми визнали, і абсолютно правильно, Держдуму нелегітимною, значить тоді і всі її рішення не легітимні. Значить і уряд, який вона призначить, це теж буде нелегітимний уряд. Відповідно я повертаюсь до того, що "Свобода" пропонувала ще два роки тому, що нам треба поставити питання про розірвання дипломатичних стосунків з агресором", - зазначив він.

Іллєнко зауважив: "Більше того, в нас є не тільки дипломатичні стосунки з агресором, в нас, наприклад, є так званий великий договір про дружбу з Російською Федерацією від 1997 року, який досі чинний, тобто формально в нас з ними дружба досі триває. Треба цей договір денонсувати й інші договори. І нарешті розірвати дипломатичні стосунки, як це зробила Грузія в 2008 році".

Нагадаємо, як заявляв міністр закордонних справ Павло Клімкін, дипломатичні стосунки між Україною і Росією за змістом зведені до нуля.

Попередній матеріал
Гончаренко прокоментував ранкову сутичку з депутатами "Опоблоку" через сухарі
Наступний матеріал
Держборг України за місяць зріс на 46,8 млрд гривень

На дипломатичному фронті Україна переграє Росію – експерт

Клімкін: Які наслідки матиме розірвання дипломатичних відносин між Києвом та Москвою

Геращенко: Москва давно розірвала дипломатичні відносини з Україною

Експерт: Україні наразі невигідно обривати дипломатичні стосунки з РФ