Фото Iryna Gerashchenko / Facebook

Геращенко назвала причину відмови росіян від скайп-конференції щодо заручників

  Віце-спікер ВР України зауважила, що Кремль хоче дискредитувати мінський майданчик

  Російська сторона відмовилися від скайп-конференції щодо заручників через начебто "недостатню захищеність" такого формату, про це повідомила на своїй  сторінці у Facebook  перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко. 

  "Тільки-но отримала офіційного листа від представника ОБСЄ в гуманітарній підгрупі Тоні Фріша, що росіяни відмовилися від скайп-конференції по заручникам, бо не згодні з таким форматом, через недостатню захищеність такого формату", – написала Геращенко.

  Також Геращенко додала, що "ОРДО взагалі не спромоглися відповісти на заклик української сторони негайно обговорити тему заручників, ОРЛО в останню хвилину передали ОБСЄ, що готові до скайпу (але тут ми змушені нагадати, що учасниками тристороннього мінського формату є РФ - ОБСЄ - Україна, ніяких інших, прямих переговорів без РФ, що контролює бойовиків і ОБСЄ, апріорі не може бути)".

  "Абсурдність відповіді росіян і показовий "розкол" у відповідях їхніх маріонеток очевидний: скайп-конференції ТКГ проходять регулярно, остання, з питань безпеки, пройшла цього понеділка, вони відбулися в офісі ОБСЄ в Києві, і немає жодних питань до безпеки зв'язку", – наголошує віце-спікер.

  Крім того вона зауважила, що "Кремль хоче дискредитувати мінський майданчик, бо саме робота мінських груп є важливою в оцінці світом реалізації угод, бо саме виконання Мінських угод прив'язане до санкцій". 

  Нагадаємо, перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко повідомила про те, що бойовики готові віддати лише вісьмох українців за понад 200 злочинців.

  Попередній матеріал
  У Кривому Розі від грипу померла 7-річна дівчинка
  Наступний матеріал
  Експерт про кібератаку на сайт Міноборони: Це демонструє недостатній рівень умінь злочинців

  Брифінг представника України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірини Геращенко – завершено

  Українська сторона ініціює проведення скайп-конференції щодо звільнення заручників – Геращенко

  ОБСЄ погодилася на термінову відеоконференцію щодо звільнення заручників – Геращенко

  Геращенко: РФ відмовилася від скайп-конференції щодо заручників через нібито "недостатню захищеність такого формату"