Навчання "Сі Бриз-2008" розпочалися сьогодні в Одесі

  Багатонаціональні морські навчання "Сі Бриз-2008" розпочалися сьогодні в Одесі. Їхня мета - відпрацювати за стандартами НАТО спільні дії підрозділів під час планування та проведення миротворчих та гуманітарних операцій.

  Перші кораблі держав-членів НАТО ще кілька днів тому прибули до порту Південний. Спільне командування навчаннями здійснюватимуть - заступник командувача українських ВМС Віктор Максимов і контр-адмірал ВМС США Джон Мур. Цьогоріч міжнародні навчання відбуватимуть у чотири етапи - в акваторії Чорного моря, на території Одещини, Миколаївщини та Криму і триватимуть до 26 липня. У них візьмуть участь військовослужбовці 17 країн світу та вояки усіх видів Збройних сил України.

   Загалом, у навчаннях візьмуть участь близько тисячі військових. Церемонія відкриття "Сі Бриз-2008" відбулася в селищі Чорноморське. Там же комуністи та прогресивні соціалісти влаштували антиНАТОвський пікет. Поблизу полігону вони встановили близько 80-ти наметів. Хоча 3 липня Одеський адміністративний суд заборонив проведення будь-яких акцій, що стосуються проведення в Україні "Сі-Бризу-2008". Втім присутність пікетувальників самих організаторів навчань не бентежить.

  Ігор Тенюх, командувач Військово-морських сил Збройних сил України: "Ми військові люди - план поставлений, навчання сплановані. ми йдемо в ЄС, в євростандарти, для військових це великий плюс, щоб відпрацювати всі етапи по навчанню (...) план буде виконаний на відмінно".

  Попередній матеріал
  З хвилини на хвилину гелікоптер доставить на "Леманн Тімбер" продукти та воду
  Наступний матеріал
  86 людей звинуватили у змові з метою державного перевороту у Туреччині
  Теги:
  Loading...