5.ua

Нацрада закликає провайдерів утриматися від трансляції деяких російських каналів

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликає провайдерів тимчасово утриматися від трансляції російських телеканалів ”Вести”, ”Росія 24”, ОРТ, ”РТР Планета”.

  Нацрада вирішила звернутись до провайдерів реагуючи на звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня, йдеться у зверненні відомства, яке розміщено на сайті Ради, повідомляє УНІАН.

  «Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликає провайдерів програмної послуги тимчасово утриматися від ретрансляції у своїх мережах передач телеканалів «Вести», «Россия 24», ОРТ, «РТР Планета» до приведення їхніх програм у відповідність до вимог українського законодавства», - говориться в зверненні.

  Рада також просить глядачів всіх регіонів української держави «поставитися з розумінням до тимчасового кроку, який триватиме до врегулювання ситуації». 

  «Для України принципово важливо залишатися демократичною державою з відкритим інформаційним простором і плюралізмом ЗМІ. Насамперед важливим є забезпечення українського законодавства та суверенітету держави, а надалі ми зможемо не лише дотриматися усіх вимог Європейської конвенції про транскордонне телебачення, а й урегулювати ситуацію з трансляцією російських каналів на території України», - говориться у зверненні.

  Попередній матеріал
  Прес-секретар Президента Росії вважає загони "самооборони" Криму легітимними
  Наступний матеріал
  Рік в Криму будуть і гривня, і рубль - Теміргалієв
  Теги:
  Loading...