Національний екзит-пол цьогоріч проведуть за новими стандартами [відео]

  Після закриття виборчих дільниць у неділю, 28 жовтня, фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології та Центр досліджень імені Олександра Разумкова презентують дані Національного екзит-полу. Соціологи планують в день голосування опитати не менше 17 тисяч респондентів на чотирьох сотнях дільниц.

  За словами організаторів екзит-полу, цьогоріч його проведуть за новими стандартами. Зокрема застосують технологію таємного опитування, коли соціологи даватимуть людям анкети для заповнення, які потім треба кинути у спеціальну скриню. Дані будуть обробляти лише наприкінці опитування. Похибка за такої методології не первищуватиме півтора відсотка.  

  Ірина Бекешкіна, директор фонду "Демократичні ініціативи": "Это будут два параллельных экзит-полла, то есть КМИС и центр Разумкова будут работать параллельно, каждый по своей выборке, то есть каждый будет работать на 200 участках, и, если результаты будут резко отличаться, то каждый из них будет презентовать их самостоятельно".

  Нагадаємо, соціологічна група "Рейтинг" на замовлення 5 каналу проводить власний екзит-пол. Його результати будуть оприлюднені у перші хвилини після 20-ї, в ефірі 5 каналу.

  Попередній матеріал
  Святкове перемир`я у Сирії зірвалось - бої тривають одразу у кількох регіонах
  Наступний матеріал
  Правозахисники вимагають парламентського розслідування викрадення Развозжаєва
  Теги: