5 канал

"Народний фронт" вбачає ознаки корупції у неголосуванні за закон про спецконфіскацію

"Відкидаю будь-які маніпуляції і відверто неправдиву інформацію, що нібито законопроект про спецконфіскацію несе загрозу", заявив нардеп Тетерук

"Народний фронт" вбачає ознаки корупції у тому, що деякі депутати не підтримують закон про спецконфіскацію. Про це в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник голови фракції Андрій Тетерук.

"Він (закон про спецконфіскацію – 5.ua) набив оскомину, і те, як він сприймається, викликає вже здивування. Насправді, хочу відкинути будь-які маніпуляції і відверто неправдиву інформацію, нібито цей законопроект несе загрозу", – зазначив він.

Тетерук додав: "Коли люди від цього відмовляються, ми вбачаємо в цьому корупційну складову, тому що тут може бути тільки якась фінансова зацікавленість певних народних депутатів витягати картки, тому що вони не хочуть, щоби гроші повернулись на посилення боєздатності нашої країни і повернулись вчителям, лікарям і пенсіонерам".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" міністр юстиції Павло Петренко, не вкладається в голові цинізм депутатів, які не голосують за закон про спецконфіскацію.

Попередній матеріал
МЗС Естонії викликало посла РФ через порушення повітряного простору
Наступний матеріал
Світовий банк планує виділити понад $2 мільйони на пілотні проекти в Україні

Закон про спецконфіскацію критично необхідний для чинної коаліції – експерт

Депутати знову не змогли внести до порядку денного закон про спецконфіскацію

Міністр фінансів розповів, куди підуть кошти від спецконфіскації

У Кабміні планують отримати 1,5 млрд грн зі спецконфіскації

Кабмін схвалив законопроект про спецконфіскацію, його направили до ВР

5 канал - трансляція наживо