Народні депутати зачитають присягу хором

  Присягу перед початком роботи нового скликання всі новообрані депутати зачитають хором. Про це повідомив 24 листопада  журналістам на брифінгу глава підготовчої групи, представник Блоку Петра Порошенка Володимир Гройсман.


  Гройсман уточнив, що ця пропозиція сприйнята представниками всіх політичних сил, представлених у Верховній Раді.

  Він також повідомив, що остаточно питання формування парламентських комітетів і розсадження депутатів у залі планують вирішити на наступному засіданні підготовчої групи, яке пройде в середу 26 листопада. Гройсман також зазначив, що питання перенесення першого пленарного засідання парламенту VIII скликання на засіданні підготовчої групи не розглядався. Першу сесію Верховної Ради VIII скликання і раніше планують відкрити в четвер 27 листопада.

  Нагадаємо, згідно з Конституцією України, перед входженням на посаду народні депутати зачитують присягу. Присягу перед відкриттям першої сесії новообраної скликання Верховної Ради повинен зачитувати найстарший за віком депутат. У Раді VIII скликання таким виявився обраний по округу в Донецькій області Юхим Звягільський - один із стовпів так званої групи "старих донецьких" в Партії регіонів. Проти того, щоб Звягільський зачитував текст присяги виступили багато політиків та громадських діячів. Тому підготовча група знайшла компромісне рішення.
  Попередній матеріал
  Порошенко доручив перевірити усіх чиновників, яких він сам призначив
  Наступний матеріал
  Українка виборола для України медаль на чемпіонаті світу з боксу