"Народна самооборона" вимагає звільнення Балоги й Медведька

  Звільнити главу президентського Секретаріату Віктора Балогу та Генерального прокуророа Олександра Медведька. Таку офіційну вимогу просто на ганку канцелярії глави держави озвучило об`єднання "Народна Самооборона", що є частиною пропрезидентської фракції НУ - НС.
  За словами народного депутата Олеся Донія, який і озвучив ультиматум, у державі цитата "почалося полювання на інакомислячих політиків". Мовляв, минулого тижня депутати звернулися до Президента зі скаргою про тиск, а у відповідь Генпрокуратура та СБУ почали проти них політичні репресії, які явно керуються з Банкової. Секретаріат Президента самооборонівці звинувачують в узурпації влади, а також у блокуванні усіх ініціатив, які спрямовані на реальну боротьбу з корупцією. Своє звернення вони вже спрямували Вікторові Ющенку, а також планують розглянути це питання у Верховній Раді. Наразі ж самооборонівці відмовилися брати участь у сьогоднішній зустрічі НУНС з Президентом. Мовляв, вони просили окремої аудієнції у Ющенка, але їм відмовили.

  Олесь Доній, народний депутат, НУ-НС: "Депутатська група "Народної самооборони" вимагає: відставки Віктора Балоги з посади глави Секретаріату Президента як головної діючої особи в саботажі діяльності Уряду та фактичного організатора кампанії політичних репресій. Друге відставки Генпрокурора України за бездіяльність у розслідуванні особливо резонансних справ по розкраданню державного майна на мільярди гривень та за виконання брудних замовлено політично вмотивованих справ. "Народна самооборона", не робитиме вигляд, що у державі не наростають негативні політичні тенденції, і наполягатиме на розгляді своїх вимог в найкоротший термін заради демократичних принципів розвитку країни".

  Борис Тарасюк, народний депутат, НУ - НС: "Поки що ніхто ніяк не спиймає....Я не знаю чи це демарш..."


  Решта з депутатів "Нашої України" на зустріч до Секретаріату прибули. Початок розмови з Президентом був запланований на 10:30. Після годинного чекання терпець увірвався  деяким нашоукраїнцям. Зокрема, зібрання залишили Борис Тарасюк та Анатолій Гриценко.
  Попередній матеріал
  На Галапагосах прокинувся вулкан
  Наступний матеріал
  Суд не став розглядати матеріали МВС щодо корупційних дій Черновецького
  Теги: