"Народна самооборона" й БЮТ блокують Апеляційний адміністративний суд Києва

  Власне у ці хвилини, за повідомленням прес-служби глави держави, має розпочатися засідання Апеляційного адміністративного суду Києва, де Секретаріат оскаржує ухвалу, що призупинила офіційну виборчу кампанію в Україні. Тим часом блокада самої установи все посилюється. До депутатів Блоку Юлії Тимошенко зранку долучилися і парламетарії з групи "Народна самооборона".
  БЮТівець Валерій Писаренко наголошує - лише у п`ятницю окружний адмінсуд столиці виніс ухвалу щодо призупинення дії Указу Президента. Тому скаргу на неї апеляційний суд може розглянути не раніше, ніж через 5 днів. Тому депутат вважає, що будь-які сьогоднішні рішення суду будуть незаконними. Однак, за словами Писаренка, Секретаріат Президента продовжує тиснути на Апеляційний адміністративний суд Києва. Зокрема, каже, до його приміщення сьогодні ще о 7-й годині ранку представники СБУ привезли виконувача обов`язків голови суду Михайла Межевича, і в екстреному порядку зібрали працівників канцелярії цієї установи.  

  Нагадаємо, 10 жовтня Окружний адміністративний суд Києва за позовом БЮТ призупинив дію Указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів. Орган правосуддя також заборонив ЦВК проводити будь-які засідання, пов`язані з організацією позачергових парламентських виборів. Натомість Секретаріат Президента оскаржив це рішення Окружного адміністративного суду - в Апеляційному адміністративному. Представники Глави держави просять скасувати ухвалу, оскільки суд першої інстанції не мав права виносити подібні рішення, тим більше - на забезпечення позову зупиняти виборчий процес.
  Попередній матеріал
  У Ющенка хочуть заґратувати непокірних БЮТівців?
  Наступний матеріал
  У Литві відбуваються парламентські вибори
  Теги:
  Loading...