5.ua

Нардепи змінили адміністративний устрій Луганської області

  Народні депутати України підтримали проект постанови  "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Новоайдарського та Слов'яносербського районів Луганської області".  


  Відповідну інформацію на позачерговому сесійному засіданні Ради 7 жовтня оголосив спікер Олександр Турчинов.

  За відповідні законопроекти проголосували 236 народних депутатів.

  Зокрема, законопроект №5115 передбачає зміну і встановлення меж Новоайдарського та Слов'яносербського районів, а законопроект № 5116 - Перевальського та Попаснянського районів.

  Ці постанови міняють межі  Новоайдарського та Слов'яносербського районів Луганської області, збільшуючи територію Новоайдарського району на 30 тис.га земель. Постанова затверджує територію Новоайдарського району загальною площею 183 тис. 588,28 га, і Слов'яносербського району загальною площею 82 тис. 965,72 га, а також змінюють межі Перевальського та Попаснянського районів Луганської області, збільшуючи територію Попаснянського району на 14 тис. га земель . Територія Перевальського району затверджується загальною площею 72 тис. 255 га, Попаснянського району - загальною площею 146 тис. 649 га.

  Як зазначив під час виступу глава Луганської ОДА Геннадій Москаль, "зараз склалася ситуація, що частина районів залишилася під контролем терористів, інша - під контролем України".

  "Скальп пройшов по Луганщині, не питаючи людей. Вийшло так, що сестра залишилася в одному селі, брат - в окупованому, і ті й інші не можуть отримувати пенсії і зарплати, бо казначейство закрито", - сказав Москаль.

  Як відомо, на сьогоднішньому засіданні парламентарі планували розгляд низки антикорупційних законів та всі вони були підтримані у залі.

  Також повідомлялось, що три людини загинули та 11 поранені у Луганській області минулої доби.
  Попередній матеріал
  Верховна Рада підтримала усі 5 антикорупційних законів
  Наступний матеріал
  У російському Пскові горіло військове містечко десантної дивізії, солдати якої гинуть в Україні
  Теги:
  Loading...