5.ua

Нардепи по різному оцінили ідею Жириновського про розподіл України

  На пропозицію Володимира Жириновського про розподіл території України між сусідніми країнами вже відреагували в українському парламенті.

  Лідер фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв назвав ідею провокацією і не виключив, що це позиція самого Володимира Путіна, яку лідер ЛДПР лише озвучив. Такі пропозиції, на його думку, свідчать про деградацію керівництва російської Держдуми. Натомість, лідер регіоналів у Верховній Раді Олександр Єфремов вважає, що ідея поділити Україну – це особиста пропозиція Володимира Жириновського.

  Сергій Соболєв, голова фракції ВО "Батьківщина": "Це ініціатива провокатора, я по іншому не можу назвати, пана Жиріновського. Ви знаєте про це, що саме він це оголосив. Правда, я не виключаю, що дуже часто Жиріновський був голосом Путіна. Тому це тільки свідчить про моральну деградацію вищого керівництва поки що парламенту – бо від Путіна ми цього не чули – Державної думи Російської федерації. Коли голова фракції, однієї з фракцій, дозволяє собі такі висловлювання".

  Олександр Єфремов, голова фракції Партії регіонів: "Как и у нас есть люди очень несдержанные, так и в России есть такие же люди. Поэтому это не инициатива России, насколько я знаю. У Жириновского было соответствующее заявление в этом вопросе. Я не поддерживаю, естественно, такого подхода по данному вопросу".

  Попередній матеріал
  Обама: Росія повинна зрозуміти економічні та політичні наслідки дій в Україні
  Наступний матеріал
  Турчинов знову змінив керівника "Укроборонпрому"
  Теги:
  Loading...