5.ua

Нардепи досі не можуть дійти згоди щодо справи Тимошенко [відео]

  Коли та які законопроекти щодо лікування ув’язнених за кордоном розглядати, парламент вирішить до вечора. Про це після погоджувальної ради повідомив спікер, Володимир Рибак. Народні обранці поки що не беруться прогнозувати, якою буде доля вирішального для підписання Угоди з Брюсселем документа. Однак, коментарі щодо цього песимістичні.

  Регіонали заявляють, що жоден із підготовлених законопроектів їм не до вподоби, тож і голосувати за них не збираються. Висновки робитимуть після засідання робочої групи. Тим часом, голова профільного парламентського комітету Андрій Кожем’якін вважає, регіонали не мають бажання підтримувати жоден законопроект, який би вирішив долю Тимошенко. Не надихне їх і візит до парламенту Пета Кокса та Олександра Квасневського. Водночас, опозиція вимагає присутності у Верховній Раді, під час голосування за євроінтеграційні закони, Віктора Януковича. Спікер Володимир Рибак вважає: нічого смикати Президента без приводу.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Я звертаюсь до голови Верховної Ради і до інших фракцій парламенту з пропозицією того, щоби в четвер запросити до ВР Президента України».

  Володимир Рибак, голова ВРУ: «Я не бачу необхідності запрошувати Президента в ВР. Президент сказав, що – “розглядайте питання, приймайте рішення. Той закон, який буде підтриманий – я підпишу”».

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: «У нас есть одна позиция, что если рабочая группа подготовит законопроект, в какой он форме будет подготовлен и будет ли голосовать Партия регионов – мы определимся в процессе рассмотрения этого документа. На сегодняшний день нет ни одного законопроекта, который, с нашей точки зрения, пригоден к рассмотрению».

  Андрій Кожем’якін, народний депутат, «Батьківщина»: «Для того, щоб заплутати вже пана Кокса і Квасневського, вони внесли оті законопроекти про лікування на вівторок, для того, щоб, нібито, стримати слово, яке воно їм дали. Ну, вони просто – Кокс і Квасневський – не знають, як у нас можуть гратися цими словами, а ми знаємо».

  Попередній матеріал
  У ЄС ще сподіваються, що Україна виконає всі вимоги для асоціації
  Наступний матеріал
  Пікет під АПУ – від Януковича вимагають розігнати парламент [відео]
  Теги:
  Loading...