5.ua

Нардепи зі скандалами і суперечками таки посилили повноваження учасників АТО  Заступник голови АП Андрій Сенченко пояснив: бомбардувати мирних мешканців ніхто не збирається – мова йде не про розширення застосування важких озброєнь, а про правові основи діяльності силовиків. За його словами, в Україні сталось так, що у правовому полі між структурами МВС і армії виникли прогалини, коли ніхто не може прийняти рішення. Тож закон чітко врегулював статуси органів, задіяних у антитерористичній операції та правові основи їх діяльності. "Всё, что делала армия – она будет делать качественнее в соответствии с этим законом. Быстрее победим тероризм", – підсумував народний депутат.

  Без обговорення народні обранці ухвалили й створення тимчасової слідчої комісії, яка контролюватиме витрати грошей, які на потребу армії зібрали громадяни України. Нагадаємо, станом на 4-те червня ця сума становить понад 128 мільйонів гривень.

  Також Верховна Рада достроково позбавила Віталія Кличка депутатського мандата. За це рішення проголосували 255 народних обранців. Лідер "УДАРу" попросив парламентарів припинити його повноваження у зв'язку з обранням мером Києва.

  Попередній матеріал
  Мінюст: Біометричні паспорти будуть значно дешевше нинішніх закордонних
  Наступний матеріал
  Уряд реорганізував Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації
  Теги:
  Loading...