Нардеп: Цього тижня Рада розгляне близько 8 безпекових законів

Цього пленарного тижня парламентарії мають розглянути близько 160 постанов та законопроектів

На порядку денному Верховної Ради знаходиться близько 8 законів, які стосуються питань безпеки. Про це повідомила в ефірі "5 каналу" народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Юринець.

"На порядку денному є десь близько 8 законів, які стосуються, власне, безпекового закону, так само, зокрема про те, що сталося цими вихідними (інформація про загиблих бійців – 5.ua). Сподіваюсь, це буде оговорюватися у нас на фракції сьогодні, зможемо поговорити конкретно, що там відбувається, яка йде інформація. Принаймні, щоб не різнилася інформація, що одні джерела говорять одне, а інші інше, щоб не створювався дисонанс у суспільстві", – зазначила нардеп.

За її словами, загалом на порядку денному перебуває близько 160 постанов та законопроектів, які потрібно розглянути цього тижня.

"Понад 160 постанов і законопроектів, які мають бути прийняті цього тижня. З них половина – це економічні законопроекти, далі соціальні, культурні, медичні. Є власне і те, що заявив сьогодні Андрій Парубій, власне що стосується відкритості парламенту і звичайно обрання нових членів ЦВК", – додала Юринець.

Нагадаємо, Парубій побоюється, що робота ЦВК може бути заблокованою. Щоб не заблокувати роботу ЦВК, парламент має в один день звільнити старих і призначити нових членів комісії.

Попередній матеріал
"Безалкогольне Євро-2016": У Франції уряд закликав заборонити продаж хмільних напоїв
Наступний матеріал
Муженко вимагає від ОБСЄ "практичних кроків щодо зниження напруженості на сході України"

Парубій побоюється, що робота ЦВК може бути заблокованою

Заступника голови ЦВК викликали на допит в НАБУ

Судді КСУ намагаються "вбити" закон про очищення влади – Козаченко

Козаченко пояснила, які загрози криються в імовірному скасуванні КС закону про люстрацію – інтерв'ю