5 канал

Екс-заступник начальника Генштабу щодо захоплення людей Росією: "Нам не потрібна ця вистава"

На думку Романенка, Путін грається війнами в Україні та Сирії

Росія створила новий тиск на Україну через захоплення людей, які використовуються як заручники. Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" розповів колишній заступник начальника Генштабу Ігор Романенко.

До того ж, він вважає, що Путін навмисно сформував ситуацію в Сирії, щоб відволікати за потребою увагу від України й навпаки, таким чином граючи двома такими собі гібридними війнами.

Щодо чимдалі частіших захоплень людей він додав: "Для внутрішнього вживання в РФ здійснюються події за двома напрямками: з одного боку, показуючи, що робить "бандерівська", терористична Україна і її спецслужби, в якому вигляді й що потрібно захищати. З іншого боку – щоб дізнатися, який тиск здійснюється на українців, які там проживають. Тобто, це є підґрунтя для того, щоб порушувати всі міжнародні підходи, які можуть бути".

"Крим і Донбас – це наші тимчасово окуповані території. Заходи з точки зору нашої безпеки, з урахуванням міжнародних законодавств, ми проводили й будемо проводити надалі ці зусилля, бо ми – держава і це наш інтерес безпеки", – наголосив Романенко.

Нагадаємо, радник голови СБУ  Юрій Тандіт закликав українців обережно відвідувати окупований Донбас, оскільки напередодні в неволі окупантів опинилися нові заручники.

Попередній матеріал
Аваков про мітинг під Лук’янівським СІЗО: поліція не братиме участь у провокації "російських маріонеток"
Наступний матеріал
Президент дозволив Нацраді карати телеканали і радіостанції-порушники

Росія ефективно використовує залізницю для постачання важкої зброї бандформуванням - Романенко

Романенко пояснив, чому саме керівник генштабу ЗС РФ винен в Іловайській трагедії

Романенко: Росія розгорнула на Донбасі дуже потужну систему ППО

Накопичення російської техніки в зоні АТО свідчить про підготовку наступу на всіх напрямках - Романенко