Facebook / Петро Порошенко

"Найвища форма довіри між народами": Україна підписала декларацію про стратегічне співробітництво з Грузією

Україна та Грузія також підписали декларацію про взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності

Україна і Грузія підписали декларацію про встановлення стратегічного партнерства. Зокрема про взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності. Президент України Петро Порошенко вважає, що підписання декларації – це найвища форма довіри між українським і грузинським народами. Про це він заявив на спільній прес-конференції з Президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі.

Порошенко сказав: "Зараз українці схиляють голову в пам'ять наших грузинських побратимів, які в 2014-му приїхали і записалися до складу ЗСУ, бо, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, вони були впевнені і були праві, що вони захищають Грузію".

Він також зауважив, що ці сторінки і складають міцний фундамент нашої дружби і нашого стратегічного партнерства.

"І я сердечно дякую за саме такий рівень відносин, і саме вони формують той історичний документ, який ми щойно підписали – декларацію про встановлення стратегічного партнерства між Україною і Грузією. Це - найвища форма довіри між керівництвом держави і найвища форма довіри між нашими народами", – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, Україна та Грузія підписали декларацію про взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності.

Нагадаємо, 17 липня Порошенко прибув з державним візитом до Грузії. У рамках візиту заплановане підписання низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення стратегічної співпраці між країнами. А вже 18 липня Президенти України та Грузії Петро Порошенко та Георгій Маргвелашвілі у Тбілісі провели переговори тет-а-тет.

ФОТО: З ким зустрічався Порошенко в Грузії та про що домовився

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна, Грузія та Молдова починають другий етап роботи щодо "Східного партнерства" - Порошенко
Наступний матеріал
"Тікали від війни": як сім'я переселенців у Сумах зуміла допомогти 100 "особливих діток"
Loading...