5 канал

Найближчим часом варто очікувати маршу матерів заручників до держінституцій на чолі із Савченко – журналіст

Савченко хоче грати ту роль, яку в українській політиці насправді ніхто не виконував досі

Найближчим часом варто очікувати маршу матерів українських заручників до державних інституцій на чолі із народним депутатом Надією Савченко. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив генеральний директор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко.

"Надія, я так розумію, хоче грати і намагається грати ту роль, яку в українській політиці прямо насправді ніхто не виконував досі. Це представник умовно Києва в ОРДЛО і представник ОРДЛО в Києві одночасно. Тобто таку подвійну роль. Воно було б все непогано, якби це був місток між людьми. А вона намагається збудувати цей місток власне з керівниками, а не з людьми. Тому тут, я думаю, будуть великі проблеми", – зазначив він.

Мартиненко зауважив: "Я думаю, принаймні можливо, що ми побачимо марш матерів до державних різних інституцій, вони вже були і ще будуть. Матері людей, які перебувають ще там (в заручниках бойовиків – 5.ua), до речі, наскільки я знаю, до них готові приєднатися матері тих, хто вже звільнився, вони підтримують своїх. Тому ці марші матерів і постіqні візити до державних органів, я думаю, – це наше найближче майбутнє на чолі із Савченко звичайно".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, переговори Савченко з ватажками бойовиків зірвали контакт Геращенко щодо звільнення заручників.

Попередній матеріал
Випускникам шкіл роз'яснили, як цього року обирати предмети на ЗНО
Наступний матеріал
Українські компанії на рік купують до 9 млн тонн вугілля з окупованих територій – Кістіон

Надію Савченко виключили із фракції "Батьківщина"

Війна за заручників: СБУ чи Савченко – кому сепаратисти передадуть вітчизняних бранців

Нардепи підписали постанову з вимогою виключити Савченко з комітету нацбезпеки ВР

В СБУ повідомили, про що, окрім питання заручників, домовлялася Савченко у Мінську

Кремль недаремно відпустив Савченко – Тимчук

5 канал - трансляція наживо