НАБУ
НАБУ

НАБУ співпрацюватиме з антикорупційним бюро Польщі

  Польське Антикорупційне бюро за своїми функціями найбільше схоже на НАБУ

  Національне антикорупційне бюро України та Центральне антикорупційне бюро Республіки Польща домовилися про тісну співпрацю, обмін інформацією та досвідом. Відповідний меморандум було підписано директорами відомств у Варшаві 12 травня, інформує прес-служба НАБУ.

  "Ми вивчали досвід Польщі, Румунії, Австрії та інших країн, щоб визначити найкращу модель для боротьби з корупцією, яку можна застосувати в Україні. Переконаний, підтримувати тісні відносини з антикорупційними органами інших держав дуже важливо. Адже корупційні схеми, які розслідують наші детективи, здебільшого не закінчуються в Україні", – сказав він.

  За словами Ситника, переговори про підписання даного меморандуму велися ще з минулого року.
  "Польське Антикорупційне бюро за своїми функціями найбільше схоже на НАБУ. Наші аналітики та детективи вже мали нагоду ознайомитися з досвідом своїх польських колег", – розповів директор НАБУ.

  Меморандум про співпрацю передбачає обмін інформацією стосовно законодавчих норм, аналітичними висновками, результатами досліджень та іншими матеріалами щодо виявлення, розслідування та запобігання корупційним злочинам.

  У рамках співпраці НАБУ та ЦАБ домовилися про взаємне сприяння антикорупційним заходам, реалізацію спільних навчальних програм, робочих візитів, програм стажування, конференцій і семінарів, обмін експертами, а також відомостями про новітні науково-технічні розробки, інноваційні досягнення, комп’ютерні програми.

  Візит представників НАБУ до Польщі організований за підтримки Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України.

  Центральне антикорупційне бюро Республіки Польща створили у 2006 році для боротьби з корупцією у державному (органах державної влади та місцевого самоврядування) та приватному секторі.

  Попередній матеріал
  Джамала про затримання кримських татар: Сьогодні моя пісня ще більш актуальна
  Наступний матеріал
  Російський коментатор знову "не зрозумів", що пісня Джамали про депортацію кримських татар