ukr-online.com

На тристоронніх консультаціях щодо імплементації Угоди про асоціацію зміни до тексту документу не обговорювалися - Клімкін

  Москва погодилися з позицією Києва про те, що зміст та текст Угоди про асоціацію між Україною та ЄС не може переглядатися.

  Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив після тристоронніх консультацій щодо аспектів імплементації Угоди про асоціацію, повідомляє УНІАН.

  "По-перше, ми говоримо виключно про імплементацію Угоди про асоціацію — ніякі зміни до тексту чи змісту не обговорювалися. Це закріплено у спільній декларації", - сказав він.

  Другим пунктом домовленостей Клімкін назвав те, що сторони "не говорять про проблеми, які потенційно можуть з'явитися при імплементації Угоди про асоціацію, а про ризики".

  За його словами, сторони також визнали, що угода надасть і переваги.

  Міністр повідомив, що на цій основі наступний раунд консультацій відбудеться 12 вересня у такому ж форматі.

  "12 вересня ми зустрінемось на міністерському рівні", - сказав він, наголосивши, що ці консультації є технічними.

  Як повідомлялося, сьогодні у Брюсселі пройшли тристоронні консультації між Євросоюзом, Україною та Росією щодо реалізації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Нагадаємо, економічну частину угоди про асоціацію Україна та ЄС підписали 27 червня. Натепер її ратифікували дві з 28 членів ЄС - Румунія та Литва.

  Попередній матеріал
  Терористи вели хаотичний вогонь по житлових кварталах Луганська - Селезньов
  Наступний матеріал
  Надію Савченко захищатиме адвокат Pussy Riot
  Loading...