На окрузі Пилипишина поновили підрахунок голосів

  На 265 голосів самовинуванець Віктор Пилипишин випереджає кандидата від Всеукраїнського об`єднання "Свобода" Юрія Левченка. На 223-му столичному окрузі знову поновили підрахунок голосів. Завершити його мають до 15-ї години завтрашнього дня - таке розпорядження надійшло від ЦВК.

  Від учорашньої ночі нарахували вже близько півтори тисячі зіпсованих бюлетенів. На усіх стоять позначки одразу за кількох кандидатів. Свободівці заявляють - таким чином відбирають голоси у їхнього кандидата Юрія Левченка, і наголошують, що ОВК рахує бюлетені за відсутності кворуму. Самі члени комісії відсутність колег пояснюють обідньою перервою.

  Член ОВК № 223: "У нас є кворум. Люди щас завтракають чи обідають, я не знаю".

  Журналіст: "Так їх тут немає, як це?"

  Член ОВК № 223: "Вони є, вони находяться в кабінеті. Вони їдять щас".

  Володимир Тищенко, помічник кандидата в народні депутати Юрія Левченка: "Їм ліньки навіть підбирати тони ручок однакові. Бо це видно, як-то кажуть, неозброєним оком, що ручки різні навіть. Розумієте, тобто не може людина прийти в одну кабінку, уявляєте, як волевиявлення робить – одною ручкою ставить за Левченка, а дістає іншу ручку – ставить за Пилипишина. Ну, отакі люди в Шевченківському районі".

  Попередній матеріал
  Засуха вирішила судитися з Яценюком
  Наступний матеріал
  Вибух на електростанції у Нідерландах - ніхто не постраждав
  Теги: