typical.if.ua

На Київщині працівника прокуратури зловили на хабарі

  Управління внутрішньої безпеки спільно зі слідчим відділом управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ викрили співробітника прокуратури Київської області під час одержання хабаря.


  Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

  "Встановлено, що наприкінці липня 2014 року слідчий прокуратури Київської області, в провадженні якого перебуває кримінальне провадження за фактом незаконної видачі 17 державних актів про право власності на земельні ділянки в одному із районів Київської області, зобов'язав колишнього голову цієї райдержадміністрації передати неправомірну вигоду в сумі 40 тис. грн за не притягнення його до кримінальної відповідальності", - сказано в повідомленні.

  Як зазначається, колишній голова вказаної райдержадміністрації 24 вересня через посередника-адвоката передав для слідчого 40 тис. грн, які були заздалегідь ідентифіковані.

  Слідчого затримано безпосередньо після передачі грошових коштів.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст 14 (готування до злочину), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України триває.

  Попередній матеріал
  Хвора на гостру лейкемію дитина потребує негайної допомоги
  Наступний матеріал
  Законопроекти щодо децентралізації уже готові до розгляду - Гройсман
  Теги:
  Loading...