На допит до прокуратури викликали депутатів-НУНСівців

  На допит до слідчого відділу Київської прокуратури викликали депутатів-НУНСівців. Члени депутатської групи "За Україну" розповідають про події у Парламенті 27 квітня.
  Зокрема, Андрій Парубій, Ксенія Ляпіна, Володимир В`язівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Ярослав Кендзьор та Іван Стойко. Загалом - до слідчого відділу викликали 12-ро нардепів.  Для свідчень кожного у прокуратурі склали графік. Андрій Парубій уже заявив, що готовий до зняття з себе депутатської недоторканності. І додав - члени групи не хвилюються через те, що їх допитуватимуть поодинці. Упевнений - розбіжностей у свідченнях не буде. 

  Андрій Парубій, народнйи депутат, НУНС: "Не буде розбіжностей, бо ми будемо говорити правду.  У нас є величезна перевага перед нашими опонентами.   У нас є підстави говорити усю правду і це дає нам  велику моральну перевагу. І це не призведе до того, що наші свідчення можуть якимось чином розбігатись".

  Не всі депутати, яких викликали до прокуратури, готові давати свідчення. Зокрема, Зиновій Шкутяк відмовився спілкуватися зі слідчими на знак протесту. Він критикує вибірковість з якою відомство підходить до цієї справи.

  Зиновій Щкутяк, народний депутат, НУНС: "Нанесені тілесні ушкодження Донію, Гримчаку,  Парубію, Карпуку. Проти багатьох застосовували насильницькі дії.  Відповідно до статтей і кримінального кодексу і Конституції,  люди, які це робили мають бути притягнені до кримінальної відповідальності.  На сьогодні притягнути до кримінальної відповідальності хочуть лише Гримчака і Парубія".

  Попередній матеріал
  Сестру нардепа Парубія - заарештували
  Наступний матеріал
  Іван Дем`янюк потрапив до лікарні з проблемами серця
  Теги: