На 01.03 перенесли другий з`їзд депутатів усіх рівнів в Сіверськодонецьку

  На перший день весни перенесли другий з`їзд депутатів усіх рівнів в Сіверськодонецьку. Влада міста дозволила провести з`їзд, що планувався 23 лютого, у Льодовому палаці.
  Заявку на проведення подали 54 народних депутати з Партії регіонів. На зібранні вони мають намір обговорити питання ідеологічні: російської як другої державної мови, вступу до НАТО та історії  Другої Світової війни.

  Брати участь у Сіверськодонецьку-2 має намір лідер біло-блакитних Віктор Янукович та інші діячі ЦІЄЇ сили, а також комуністи й соціалісти.  Останній такий з`їзд відбувався 2004-го року. Це саме на ньому пролунали гасла про необхідність розділення України. 2005-го проти низки учасників цього зібрання були порушені кримінальні справи за обвинуваченнями у закликах до сепаратизму. Мер Сіверськодонецька спершу не погодився на проведення з`їзду депутатів усіх рівнів цього року. Він мотивував це тим, що Льодовий палац не в дуже доброму стані. Проте регіонали пообіцяли сплатити за використання цього приміщення 5 мільйонів гривень.
  Попередній матеріал
  Потужний вибух стався на НПЗ в США
  Наступний матеріал
  На півночі Косова пролунало кілька вибухів
  Теги:
  Loading...