Фото із відкритих джерел

МЗС звинувачує російські каральні органи у катуванні режисера Сенцова

  Міністерство закордонних справ вимагає від Росії звільнити затриманого українського кінорежисера Олега Сенцова.  У дипломатичному відомстві також закликали міжнародне товариство, правозахисників, а також російську громадськість дати оцінку кричущим фактам застосуванням російськими каральними органами тортур, продовжити цілеспрямований тиск на Кремль з метою звільнення ним усіх політичних в’язнів, в тому числі громадян України.

  "В Україні обурені інформацією, озвученою адвокатом затриманого на початку травня в Автономній Республіці Крим українського режисера Олега Сенцова, про застосовані щодо громадянина України катування та нелюдське поводження. Поряд з незаконним затриманням Олега Сенцова на території України спецслужбами РФ та його наступним етапуванням до Москви, такі методи «вибивання свідчень» з боку російських каральних органів є кричущим порушенням усіх міжнародних угод і принципів, брутальною наругою над фундаментальними правами та свободами людини", - йдеться в заяві МЗС.

  Нагадаємо, напередодні адвокат Олега Сенцова заявив про те, що після затримання у Криму його підзахисного катували.
  Режисера затримали 11 травня у Сімферополі за підозрою у організації теракту. Зараз він перебуває в одному з московських слідчих ізоляторів.

  Попередній матеріал
  Донеччиною рухається колона із кількасот бойовиків на БТРах і "КамАЗах" - ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Прикарпатті прощалися із загиблим на Донбасі спецпризначенцем
  Теги: