5.ua

МЗС закликає Кремль "зупинити божевілля" і не воювати проти цивілізації

  Зупинити божевілля, що може призвести до непередбачуваних наслідків, закликав Росію заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський.

  Він також подякував держсекретарю США Джону Керрі за підтримку українського уряду. Заступник міністра висловив сподівання, що Росія усвідомлює можливі наслідки своєї політики, яка руйнує відносини між двома народами. Українці ніколи не дозволять так до себе ставитися та боронитимуть свою країну, бо якщо буде вторгнення – буде й військова відповідь, хоча Україна і хотіла б уникнути кровопролиття – повідомив Данило Лубківський. "Ми не хочемо жертв, але не відступимося", – сказав посадовець, і вкотре закликав Росію дотримуватися Женевських угод, відкликати своїх бойовиків та відвести війська від кордону.

  Він запевнив: "Ми прагнемо миру і спокою, хочемо створити нормальну державу, з європейськими стандартами, повагою до прав людини та базових людських цінностей. Воювати проти цього – означає воювати проти цивілізації. Ми докладаємо всіх зусиль, щоби цього не сталося".
  Попередній матеріал
  Керрі: на очах у всіх Росія продовжує фінансувати і координувати добре озброєних сепаратистів
  Наступний матеріал
  Міноборони: українці перерахували на потреби армії 112 млн. гривень