літак АН-26 racurs.ua

МЗС висловило рішучий протест РФ через обстріл українського Ан-26

Як відомо, екіпаж обстріляного літака виявив російську РЛС для наведення ракет

Українське МЗС висловило протест Росії через чергову провокацію. Йдеться про обстріл українського літака з однієї із захоплених Росією вишок у Чорному морі. Про це йдеться на сайті дипломатичного відомства.

"На додаток до попередніх заяв українських офіційних осіб, за результатами здійсненого розслідування усіх фактів та обставин Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Міністерству закордонних справ Російської Федерації у зв’язку з черговою провокацією з боку РФ – обстрілом 1 лютого 2017 року транспортного літака Військово-Морських сил Збройних сил України Ан-26, який здійснював тренувальний політ у районі Одеського газового родовища у виключній (морській) економічній зоні України", – йдеться в повідомленні.

Як наголосили в МЗС, російській стороні висловлено категоричну вимогу припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, у т.ч. збройні провокації у виключній (морській) економічній зоні України, які тягнуть за собою міжнародно-правову відповідальність винних у їх скоєнні осіб, розслідувати цей інцидент та покарати винних.

Нагадаємо, 1 лютого міністр оборони Степан Полторак повідомив, що український літак обстріляли над Чорним морем із захоплених РФ вишок. Висновки попередньої балістичної експертизи показали, що постріли було здійснено з кулемета РПК.

Згодом стало відомо, що екіпаж обстріляного Ан-26 виявив російську РЛС для наведення ракет.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Із захоплених РФ вишок у Чорному морі обстріляли український АН-26

/
літак АН-26
/
літак АН-26
/
літак АН-26
/
літак АН-26
/
літак АН-26

Попередній матеріал
Березовець: Путін буде згадувати президентство Обами зі сльозами на очах
Наступний матеріал
Авдіївці дали воду – ДСНС
Loading...

З'явилося відео обстріляного над Чорним морем українського літака

Обстріл українського літака кваліфікували як замах на вбивство

Обстріл українського літака над Чорним морем: що засвідчила балістична експертиза