Фото uralskweek.kz

МЗС: вбивство українського військового може стати початком "зачисток", які використовують збройні сили РФ

  Міністерство закордонних справ України вважає, що "російською стороною в умовах воєнної окупації та анексії частини суверенної території України у Криму розпочато практику позасудових розправ по відношенню до українських військовослужбовців, які залишилися вірними військовій присязі та відмовились перейти на бік Росії".

  Про це на брифінгу у Києві заявив директор Департаменту інформаційної політики Євген Перебийніс.

  За словами Перебийноса, дотепер російські правоохоронні органи не виявили готовності співпрацювати при проведенні спільного розслідування.

  "Українська сторона занепокоєна тим, що цей випадок із вбивством та викраденням українських військовослужбовців може стати початком практики "зачисток", які використовувались збройними силами РФ у ході так званої контр-терористичної операції на Півнісному Кавказі у Чечні", - заявили в МЗС.

  Окрім того, у дипломатичному відомстві повідомили, що підготовлено ноту до МЗС РФ щодо проведення розслідування вбивства військового у Криму за участю правоохоронних органів України.

  Нагадаємо, ввечері 6 квітня в Криму російський військовослужбовець розстріляв українського офіцера, майора Станіслава Карачевського, котрий зберіг вірність Присязі на вірність народу України. Окрім того, окупанти побили і викрали капітана Артема Єрмоленка.

  Попередній матеріал
  Мінфін хоче дозволити вишам піднімати плату за навчання
  Наступний матеріал
  Прокуратура відкрила справу за напад на Донецьку ТРК
  Теги:
  Loading...