5.ua

МЗС: Україна виконує Женевські домовленості, а Росія поводить себе пасивно

  Україна виконує Женевські домовленості, в той час, коли Росія не вживає жодних заходів для деескалації конфлікту у східних регіонах, стверджує МЗС України.    


  Такий коментар поширило українське МЗС, у відповідь на звинувачення Москви, що антитерористична операція суперечить підписаним угодам. У вітчизняному МЗС наголошують, що операція спрямована на ізоляцію незаконних збройних формувань. Крім того, в міністерстві висловили подив приїздом до України представника Президента Росії Володимира Лукіна. Але, зважаючи на обставини, готові обговорювати шляхи деескалації також і з ним . 

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.
  Попередній матеріал
  В Одесі відбулось зіткнення між сепаратистами та футбольними фанатами, є жертви
  Наступний матеріал
  Біля будівлі СБУ в Луганську виявлено тіло чоловіка