МЗС твердить, що контролює ситуацію з арештом українських моряків у Камеруні

  Ситуація з полоненими моряками в Камеруні перебуває на контролі Міністерства закордонних справ. Про це "5-му каналу" повідомили в прес-службі українського МЗС.

  Нагадаємо, команду із 16 українців арештували в порту міста Дуала ще на початку лютого. Судно «Скайстар» під прапорами островів Кука перевозило рис із Бірми до Камеруну. На місці призначення їх затримали. Місцева фіто-санітарна служба заявила – товар зіпсований, тож необхідно сплатити штраф. Моряки вимушені залишатися на кораблі, поки судновласник не закриє виплату та заборгованості із зарплат. За словами МЗС - вони спрямували відповідні звернення до Генеральної прокуратури та Міністерства інфраструктури України. Натепер сума боргу становить близько 300 тисяч доларів.

  Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики МЗС (телефоном): "Екіпаж – 16 громадян України, вони всім необхідним забезпечені. На постійній основі нашим посольством було забезпечено відвідання судна лікарем, який провів огляд та надав необхідну допомогу. Також здійснено заходи пошуку місцевої юридичної фірми, яка би захищала моряків. Вони не обмежені в їхньому пересуванні, але питання виплати заборгованостей – воно залишається. Заборгованість по заробітній платі становить досить значну суму. За нашою інформацією – поки що борг не виплачений".

  Попередній матеріал
  В Індії оголосять перший вирок у скандальній справі групового зґвалтування
  Наступний матеріал
  Азаров знає, як допомогти Митному союзу боротись з напливом товарів з Європи
  Теги: