5.ua

МЗС: шанси на підписання Угоди між Україною та Євросоюзом "кращі, ніж будь-коли раніше"

  Заступник міністра закордонних справ Віктор Майко вважає, що на сьогоднішній день шанси на підписання Угоди під час саміту у Вільнюсі кращі, ніж будь-коли раніше.

  "Ще рік тому і в Україні, і в Європі про підписання Угоди про асоціацію панував досить песимістичний настрій. Але сьогодні шанси на укладення угоди кращі, ніж будь-коли раніше. Це визнають усі" , - сказав Майко, виступаючи перед студентами КІМВ.

  Він вважає, що це сталося завдяки тому, що в Україні здійснюються реформи і "революційними темпами змінюється законодавство".

  Майко заявив, що протягом останніх місяців "реформаторська активність була безпрецедентною". "Європа це бачить і робить висновки", - додав він.

  Заступник міністра також заявив, що створення зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом буде вигідно не тільки західним партнерам України, але і східним.

  За його словами, Україна готова тісно співпрацювати з країнами Митного союзу для того, щоб уникнути побоювань партнерів про можливості потрапляння на їхні ринки продукції з третіх країн.

  "Ми готові вести щодо цього переговори, якщо для цього необхідна співпраця митних служб. Ми також повністю готові до цієї взаємодії. Але хочу зазначити, що, на наше переконання, це, швидше за все, подія технічного, перехідного етапу" , - додав заступник міністра.

  Він наголосив, що ЗВТ в рамках СНД буде діяти також як і ЗВТ з ЄС, і "ніякого конфлікту інтересів тут немає". "Все, що сьогодні класифікується як конфлікт інтересів, є штучним і серйозним чином політизоване" , - додав він.

  за матеріалами Корреспондент.net

  Попередній матеріал
  Однорічна дитина стала жертвою перестрілки у Нью-Йорку
  Наступний матеріал
  Єгипетська криза загрожує обвалом світовому ринку чаю
  Теги: