Фото МЗС України

МЗС: Росія продовжує підривну діяльність, яка загрожує безпеці України

  МЗС України має свідчення про безпосередню участь громадян Росії в координації та реалізації планів із силового захоплення об’єктів в Донецькій, Луганській та Харківській областях.

  Як заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс, російською стороною продовжується підривна діяльність, яка загрожує безпеці України та її громадян.

  "Незаперечним доказом цього є практично щоденні затримання СБУ російських шпигунів та членів диверсійних груп, які координуються ФСБ та військовою розвідкою РФ", - заявив дипломат.

  "Останнім часом від офіційних представників РФ ми чуємо просто немислимі спроби виправдати сепаратизм в Україні. Нам закидають "подвійні стандарти", намагаючись порівнювати події під час Євромайдану та нинішні сепаратистські акції на півдні і сході України. Шкода, що російські чиновники, які проводять такі паралелі та говорять про нібито "подвійні стандарти", не розуміють очевидних відмінностей, - сказав Перебийніс на брифінгу у Києві, - Під час подій Євромайдану люди повстали і вмирали під Державним прапором України. Натомість інспіровані російською стороною нинішні події на півдні та сході, не кажучи про злочинну окупацію АР Крим, відбуваються під знаменами чужої держави та супроводжуються наругою над державними символами України".

  "Сепаратисти в Криму, на Півдні і Сході України хочуть розколоти нашу державу на догоду Кремлю, вони ретранслюють вимоги та гасла, які озвучуються офіційними представниками РФ, що явно вказує на те, хто насправді інспірує та керує ними", - заявив дипломат.

  Попередній матеріал
  У Миколаєві проукраїнські активісти закидали Царьова яйцями
  Наступний матеріал
  Малюки співають гімн України - хіт інтернету
  Теги:
  Loading...