5.ua

МЗС: Путіна не кликали на інавгурацію Президента України  А саме – тимчасово повіреного у справах України Андрія Воробйова. Запрошення на рівні голів держав насамперед відправляли до країн-членів ЄС та до Північної Америки. Так, свій приїзд на інавгурацію вже підтвердили уже зо два десятки іноземних лідерів. Точно будуть президенти Польщі - Броніслав Комаровський – і Литви – Даля Грібаускайте. Сполучені Штати представлятиме віце-президент Джо Байден, Канаду – прем'єр-міністр Стівен Гарпер. Підтвердив приїзд генсек ОБСЄ Ламберто Заньєр, президент Європейської Ради Герман ван Ромпей та інші. Список і надалі довшатиме.


  Речник МЗС Євген Перебийніс підкреслив: "Ми очікуємо безпрецедентно високий рівень участі іноземних делегацій в інавгурації Президента України, який є як демонстрацією підтримки з їх боку України у цей непростий для нашої держави час, так і виявом особистої поваги до обраного Президента".

  нагадаємо, інавгурація нового Президента України відбудеться 7 червня. Цього дня Петро Порошенко складе присягу українському народові під час урочистого засідання парламенту, яке розпочнеться о 10-й ранку.
  Попередній матеріал
  МВС оприлюднило список загиблих під час вибуху в Луганській ОДА
  Наступний матеріал
  У Таїланді на кількох популярних курортах скасували комендантську годину
  Теги:
  Loading...