postfactum.ks.ua

МЗС про заборону Меджлісу: окупанти перетворили Крим на зону утисків і переслідувань

  МЗС висловило рішучий протест у зв'язку з так званим рішенням окупантів призупинити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу

  Таке рішення стало черговим кроком у ланцюгу злочинів російської окупаційної влади проти представників кримськотатарського народу, корінного народу Криму, йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

  "Вважаємо це порушенням зобов'язань РФ за міжнародним правом як держави-окупанта, а також Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. За останні два роки Кремль перетворив український півострів на зону утисків, залякувань і переслідувань, масових порушень фундаментальних прав і свобод", - наголосили у МЗС.

  Україна закликає всі демократичні країни світу вимагати від держави-окупанта невідкладно припинити масові порушення фундаментальних прав і свобод на півострові; надати доступ до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим міжнародним організаціям для проведення постійного моніторингу ситуації з правами людини; об'єднати зусилля з метою деокупації Криму.

  Нагадаємо, 13 квітня, російські окупанти заборонили діяльність Меджлісу кримськотатарського народу у Криму. Відповідне рішення винесла так звана "прокурор Криму" Наталя Поклонська.

  Попередній матеріал
  Президент вніс у Раду подання про призначення Гройсмана та двох міністрів
  Наступний матеріал
  Після зустрічі з Гройсманом Корнацький передумав йти з БПП
  Теги:
  Loading...

  Порошенко про заборону Меджлісу: Це авторитарний страх перед самоорганізацією вільних людей

  Російські окупанти заборонили Меджліс

  У Amnesty International заявляють про нову хвилю репресій проти кримських татар